Przekaż 1%

Przekaż 1% swojego podatku na farmę dla osób z autyzmem – KRS 0000243408

1% na DomRainMana

Wypełnij PIT przez internet i przekaż 1% podatku

 

O przeznaczeniu 1% swojego podatku każdy może zdecydować sam!

Wystarczy przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego wskazać wybraną organizację pożytku publicznego, następnie w odpowiedniej rubryce wpisać: nazwę organizacji, nr KRS oraz kwotę stanowiącą 1% należnego podatku.

Proszę  w imieniu podopiecznych Fundacji Dom Rain Mana (KRS 0000243408). Wypełnij PIT przez internet i przekaż 1% podatku

Filip, Janusz, Kasia, Mateusz, Maciek, Marcin, Ilona, Radek to osoby z autyzmem i sprężonymi zaburzeniami (alergie pokarmowe, zaburzenia sensoryczne, padaczka). Potrzebują wsparcia i opieki w codziennym życiu.

W ich imieniu proszę o pomoc w budowie Domu Rain Mana – wzorowanej na modelu irlandzkim  farmy z domem i miejscami pracy i rehabilitacji, gdzie będą mogli spokojnie żyć, pracować i rozwijać się, kiedy zabraknie ich rodziców.

W  2009 roku Fundacja Dom Rain Mana zakupiła 8,4 ha działkę w gminie Czersk (w pow. chojnickim we wsi Kwieki). Przygotowany został  projekt architektoniczny domu na farmie, doprowadzone są media,  staramy się o pozwolenie na budowę i zbierane są  na ten cel fundusze. Przeznaczamy na konto budowy darowizny i wpłaty ze zbiórek, które prowadzimy podczas naszych dorocznych koncertów i aukcji charytatywnych, a także wpływy z 1% od podatników. Zebraliśmy już 25% docelowej sumy.

Fundacja prowadzi też inne działania na rzecz osób z autyzmem. W fundacji wszyscy pracują wolontarystycznie. Szczegółowe informacje o działalności Fundacji Dom Rain Mana oraz sprawozdania finansowe znajdziecie Państwo na naszej stronie www.domrainmana.pl.

Fundacja Dom Rain Mana jest organizacją pożytku publicznego (OPP) – można poprzeć nasze działania przez wpłatę 1% od podatków z przeznaczeniem na budowę Domu Rain Mana dla osób z autyzmem.

Zapamiętajcie proszę KRS Fundacji: 0000243408.

Rozliczenie PIT Online z PITax.pl dla OPP. Projekt realizujemy we współpracy z IWOP.