Przekaż 1,5% podatku na fundację Dom Rain Mana

Każdego roku wiele Osób dzieli się z nami swoim 1,5% z podatku, by wspomóc budowę Domu dla Osób z Autyzmem (Domu Rain Mana) na farmie w Kwiekach. Wszystkim Państwu DZIĘKUJEMY za tę pomoc. To dla nas niezwykle cenne wsparcie!

Także w tym roku proszę w imieniu osób z autyzmem – podopiecznych Fundacji Dom Rain Mana (KRS 0000243408).

Wypełnij PIT przez Internet i przekaż 1,5% podatku

Przekaż 1% podatku

Filip, Janusz, Kasia, Mateusz, Maciek, Marcin, Ilona, Radek to osoby z autyzmem i sprężonymi zaburzeniami (alergie pokarmowe, zaburzenia sensoryczne, padaczka). Potrzebują wsparcia i opieki w codziennym życiu.

W ich imieniu proszę o pomoc w budowie Domu Rain Mana – wzorowanej na modelu irlandzkim  farmy z domem i miejscami pracy i rehabilitacji, gdzie będą mogli spokojnie żyć, pracować i rozwijać się, kiedy zabraknie ich rodziców.

W 2009 roku Fundacja Dom Rain Mana zakupiła 8,4 ha działkę we wsi Kwieki (w gminie Czersk w pow. chojnickim). Powstanie tam nowoczesne Centrum Pomocy Osobom z Autyzmem z domem życia i miejscami pracy i terapii. Przeznaczamy na konto budowy darowizny i wpłaty ze zbiórek, które prowadzimy podczas naszych dorocznych koncertów i aukcji charytatywnych, a także wpływy z 1,5% od podatników. Zebraliśmy już znaczącą część docelowej sumy, przygotowujemy się do budowy Domu.

Fundacja prowadzi też inne działania na rzecz osób z autyzmem.  Szczegółowe informacje o naszej działalności oraz sprawozdania finansowe znajdziecie Państwo na naszej stronie www.domrainmana.pl. W fundacji wszyscy pracują wolontarystycznie.

Fundacja Dom Rain Mana jest organizacją pożytku publicznego (OPP) – można przeznaczyć 1,5% swojego podatku na budowę Domu dla osób z autyzmem w Kwiekach. Wystarczy przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego wybrać Fundację Dom Rain Mana: KRS 0000243408 w miejscu gdzie wskazujemy organizację pożytku publicznego, następnie w odpowiedniej rubryce wpisać kwotę stanowiącą 1,5% należnego podatku.

Zapamiętajcie proszę KRS Fundacji: 0000243408.

Dziękujemy!