koncert 2019

Katarzyna Groniec i Kacper Fułek Dla autyzmu i Domu Rain Mana – koncert charytatywny

Katarzyna Groniec z Zespołem Immortal Onion i Kacper Fułek

Dla autyzmu i Domu Rain Mana  – koncert charytatywny

Artyści wystąpili 10. listopada 2019 r o godz. 18.00 w Sali Kameralnej PFK  w Operze Leśnej w Sopocie.

Katarzyna Groniec jest obecna na polskiej scenie muzycznej od 1988 r. Dla nas wystąpiła z programem promującym jej  najnowszy album „Ach!“ , za który otrzymała nominację do Fryderyka w kategorii „muzyka poetycka roku”. „Ach” opowiada o ziemi jałowej, ziemi utraconej i wreszcie ziemi obiecanej, do której docieramy, rozmieniamy ją na drobne i znów tracimy. I od początku, bo wszystko jest cyklem, co jakiś czas kończacym się dobrze! W końcu wracamy do życia, ale pod jednym warunkiem. Że wciąż mamy kogo kochać.

Kacper Fułek, uczestnik tegorocznej edycji Voice of Poland, zaśpiewał kilka piosenek, w tym własne kompozycje. Dla Domu Rain Mana wystąpił już po raz drugi.


W czasie koncertu odbyła się aukcja charytatywna obrazów i grafik trójmiejskich artystów na rzecz budowy Domu dla Osób z Autyzmem na farmie we wsi Kwieki k/ Czerska. Dziękujemy artystom, którzy każdego roku ofiarowują swoje prace: Markowi Okrassie, Krystynie Pokrzywnickiej,  Krystynie Wantuch,  Piotrowi Dembskiemu ale także Urszuli Piskorzyńskiej, Zbigniewowi Góreckiemu i Sławce Ligenza –Hill, których obrazy i grafiki pojawiły się na aukcji po raz pierwszy. Dziękujemy naszym wspaniałym konferansjerom: Wojciechowi Fułkowi i Jackowi Dehnelowi i naszym kochanym wolontariuszkom i wolontariuszom! Z wdzięcznością myślimy o  Rafale Malko – fotografiku, który każdego roku utrwala na zdjęciach nasz charytatywny event.  To jego zdjęcia publikujemy niżej.

Dziękujemy za pomoc Fundacji Orlen Dar Serca i Bałtyckiej Agencji Artystycznej !