1.5%

Przekaż 1.5% podatku na farmę dla osób z autyzmem

O przeznaczeniu 1.5% swojego podatku każdy może zdecydować sam!

Wystarczy przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego wskazać wybraną organizację pożytku publicznego, następnie w odpowiedniej rubryce wpisać: nazwę organizacji, nr KRS oraz kwotę stanowiącą 1.5% należnego podatku.

Osoby, które wybiorą naszą Fundację powinny wpisać:

Fundacja Dom Rain Mana Nr KRS 0000243408

Fundacja Dom Rain Mana wpłaty z 1.5% przeznacza w CAŁOŚCI NA PROJEKT FARMA. Z pieniędzy zebranych w latach 2005 – 2008 kupiliśmy ziemię, zebrane w roku 2009 przeznaczamy na dalsze etapy budowy Centrum Pomocy dla Osób z Autyzmem.

Farma dla Osób z Autyzmem powstanie na skraju wsi Kwieki koło Czerska, na pięknej 8,4 ha działce, w otulinie Borów Tucholskich. Przed nami prace projektowe … i budowa domu mieszkalnego dla 10 osób z autyzmem i pokrewnymi zaburzeniami.

Autyzm jest chorobą, która trwa przez całe życie. W Polsce do tej pory nie stworzono systemu opieki nad dorosłymi, cierpiącymi na tę przypadłość. Dorośli z autyzmem są szczególnie narażeni na społeczne wykluczenie, nawet w środowiskach osób niepełnosprawnych. Zadanie, jakie stawia przed sobą Fundacja, wymaga wielkiego zaangażowania nie tylko osób, które z autyzmem spotykają się na co dzień, ale też całego społeczeństwa.

Każda wpłata przybliża nas do celu – za wszystkie już teraz DZIĘKUJEMY.